Adana bilgisayar bakımı ve tamiri

  • 0

Adana bilgisayar bakımı ve tamiri

Category : Adana bilgisayar

Bilgisayarlarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz!

Bilgisayarlar günümüzde tüm işlerimizi hallettiğimiz, dinlendiğimiz ya da keyifli vakit geçirdiğimiz zamanımızın çoğunu birlikte geçirdiğimiz, hayatımızı kolaylaştıran enstrümanlar haline geldi. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayarlarda ki işlev artışı daha kolay arızalanmalarına yada bakım ihtiyaçlarının doğmasına neden oluyor. Artan talep ile birlikte birçok tamir servisine ulaşmak mümkün ancak Adanada bilgisayar bakımı yapan güvenilir, işin uzmanı, kurumsal çalışan firmaları bulmak bir o kadar zor…

Hangi hizmetleri veriyoruz?

Ana kart tamiri, ekran kartı tamiri, Adana bilgisayar bakımı, virüs temizleme, monitör tamiri, adaptör tamiri ve onarımı, notebook işletim sistemi kurulumu, bios güncelleme ve yazılım, Notebook ram değişimi, ram eklenmesi, Notebook hard disk değişimi, notebook hdd değişimi, notebook sabit disk değişimi,  Lcd ekran tamiri ve değişimi,
Lcd ekran inverter tamiri ve değişimi, Optik okuyucu, optik sürücü Cdrom, Dvdrom, dvd combo, Dvd-Writter, Dvdrw multidrive tamiri ve değişimi, Lcd kablo, LCD ekran kablosu tamiri, değişimi, onarımı hizmetlerimizden sadece bazıları.

Yerinde servis hizmeti 

Uzman kadromuzla bilgisayarlarınıza yerinde hizmet veriyor, gerekirse servisimize alıyoruz. Yapılacak işlemin niteliğine göre ortalama 2-7 gün aralığında sorunsuz olarak teslimini gerçekleştiriyoruz. Bilgisayarınızdaki sorunu tespit için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Sizin onayınız olmadan herhangi bir işlem yapmıyoruz.

Bize ulaşın

destek@adanabilgisayarbakim.com mail adresimizden yukarıda saydığımız hizmetler, Adana bilgisayar bakımı ve daha fazlası için talepte bulunabilir yada uzman talep formunu doldurarak uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Leave a Reply