Adana bilgisayar

  • 0

Adana bilgisayar

Category : Adana bilgisayar

Adana bilgisayar tamir ve Adana laptop tamir firmamız notebook netbook ve laptop donmalarını, bilgisayar kilitlenmelerini ve internete bağlanamama sorunlarını, ya da klavye Mouse bozulmalarını düzeltiyor, bunların yanı sıra bilgisayarınız da mail ayarlarını, Outlook Express mail ayarlarını yapıyoruz, bilgisayarın trojen temizlemelerini yapıyoruz.

 

Adana bilgisayar tamiri

Adana bilgisayar tamiri hizmetlerimiz bununla da kalmıyor, dosya bozulmalarını ve dosya onarımlarını da sağlıyoruz. Harddiskinize ulaşamıyorsanız endişelenmeyin, sizlere bir telefon kadar yakınız. Bilgisayarınızın virüs temizliğini yapıyor, virüs bulaşmasını önlüyor ve ihtiyacınıza uygun virüs programını kuruyoruz. Bilgisayarla karşılaştığınız sorunlar bunlarla bitmiyor olabilir, bize ulaşın Adana bilgisayar tamiri hizmetimiz disk okuma hatası varsa tespit etsin, bilgisayar harici aygıtlarından olan yazıcılarınızı da düzenleyelim.

 

Adana Laptop tamiri

Bunların dışında Adana Laptop hizmetimiz sizlere kurulum ve danışmanlık hizmeti de veriyor. Her türlü donanım sorunlarınızı gideriyor. Her türlü elektronik cihazlarınıza ek aygıtları uyguluyor. Mevcut cihazlarınızın kapasitesini arttırıyoruz. Sisteminizi test edebiliyor, ihtiyacınıza uygun sistem kurulumları yapabiliyoruz. İhtiyacınız olan destek hizmetleri için bize ulaşın, Web sitemizde ki formlar aracılığıyla bizlere ulaşabileceğiniz gibi, uzman çağır seçeneğimizden de size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz


Leave a Reply