bilgisayar tamiri adana

  • 0

bilgisayar tamiri adana

Category : Adana bilgisayar


Bilgisayarınıza Özen Gösterin!
Bilgisayar alırken tüm özelliklerini araştırıyor ve tüm imkanları zorlayarak en iyisini edinmeye çalışıyoruz. Eve getirip kutusundan çıkararak kullanmaya başladığımızda herşey mükemmel. İnternet sitelerinde rahatlıkla gezinebiliyor, tüm uygulamaları tek tıklamayla açabiliyor, son derece keyifli oyunlar oynayabiliyoruz. Zaman geçtikçe bilgisayarımız aynı performansı sağlamakta zorlanmaya başlıyor. Bir uygulamayı açabilmek için dakikalarca bazen saatlerce uğraşıyoruz, bilgisayarı açıp kapatıyoruz durum yine aynı. Ne kadar can sıkıcı olduğunu düşünün. Üstelik bunun için yıllar geçmesi de gerekmiyor 1 yıl yada 2 yıl içerisinde bilgisayar yavaşlamaya ve beklediğiniz performansı yerine getirememeye başlıyor. Bu durumda yeni bir bilgisayar arayışı başlıyor. Oysaki Adanada bilgisayar bakımı yapan uzman ekibimizden 2 ayda bir alacağınız uygun fiyatlı bakım ve temizleme işlemleri sonrasında bilgisayarınızın çok daha uzun ömürlü olmasını sağlar, bütçenize katkıda bulunursunuz.
Bilgisayarlar neden bakıma ihtiyaç duyar?

Bilgisayarınızın bakıma ihtiyaç duymasının bir çok nedeni vardır ancak temel olarak elektrik voltaj düzensizliği, darbe ve tozlanmalar. Bu sorunlarla karşılaştığınızda yapılması gereken bilgisayarınızı Adanada bilgisayar bakımı yapan işin profesyonellerine teslim etmek olacaktır.  Bilgisayar fanı sesli çalışmaya başladıysa, bilgisayar kendi kendine açılıp kapanıyorsa ya da bilgisayarınız çok yavaşladıysa, komutlara yanıt vermiyorsa bakım zamanı gelmiş demektir.

Bilgisayarların bakımı hangi hizmetleri kapsar?

Bilgisayarlarınızın bakımı kapsamında; kasa içerisinde ki tüm parçalar sökülür, fanlar temizlenir, anakarta bağlı bulunan elektronik aksamlar sökülür ve soketler temizlenir. Tüm bunlar teknik bakım kapsamında gerçekleştirilir. Aynı zamanda yazılım bakımıda özenle yapılır. Adanada bilgisayar bakımı yapan firma arayışında servisimiz size en kaliteli, güvenilir ve hızlı servisi sağlayacaktır. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.


Leave a Reply