Güvenlik kamerası

CCTV Kamera Artıları güvenlik kameralarının (analog CCTV, 720p ve 1080p HD CCTV ve ağ IP), video gözetim sistemlerinin ve CCTV ekipmanlarının (Kapalı Devre Televizyonu) doğrudan tedarikçisidir. Ev, iş ve devlet için video gözetim sistemleri tedarik etmekteyiz. Son kullanıcılara, satıcılara ve yükleyicilere satıyoruz. CCTV kamera sistemleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle başladık. Teknoloji ilerledikçe, AHD kameralar (analog yüksek çözünürlüklü), HD-SDI ve TVI kameralar kullanan ağ IP kameraları ve HD güvenlik kamera sistemleri için sunduğumuz ürün portföyünü genişlettik . Ayrıca, DVR’ler, kablolar, konektörler, araçlar, test monitörleri ve benzeri yüzlerce video gözetim aksesuarını da taşıyoruz.

Uzaktan İnternet görüntülemeyle desteklenen video sistemleri uzmanlığımızdadır. Gözetim sistemlerimizin çoğu, Mac ve Windows sistemler için DVR görüntüleme yazılımının yanı sıra iPhone, iPad ve Android cihazlar için mobil kamera görüntüleme uygulamaları içerir. Önceden yapılandırılmış ve kurulması kolay birçok komple sistemi sağlıyoruz.

CCTV Kamera Profesyonelleri ekibi, sektördeki en iyi müşteri hizmetleri ve teknik desteği sağlamaya gayret göstermektedir. Ayrıca ürünlerimiz üzerinde mümkün olan en rekabetçi fiyatlandırmayı sağlarız.