Kurtarma hizmeti

Veri kurtarma hizmeti

Fiyat : Teklif olarak iletilir
Zaman aralığı : 3-7 gün **
Öncelik:  Acele servisi mevcuttur
Randevular: Gerekli değil
Garanti: 30 Günlük Standart
* Fiyatlandırma, cihazın modeline ve bölümüne göre değişir. ÜCRETSİZ bir teklif çağırın
** Zaman aralıkları parçaların temin edilmesi gerekmediğine, işyükü ve makinenizin hızına bağlı olarak değişir.

 

 

Veri kurtarma nedir?

Veri Kurtarma  hizmeti elimizden aygıtlar ve tecrübelerimizle, bilgisayarın sabit disk sorunlu ise ve ayrı bir depolama aygıtı üzerine, gereken tüm verileri almak için yaptığımız çalışmadır. Bilgisayarınızı çökerttiğini düşünseniz bile, dosyaları geri istiyor iseniz, bunları size getirebiliriz.

Veri kurtarma ihtiyacım olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Dosyalarınızı bir bilgisayardan istiyorsanız, ancak çalışmıyor ve onu düzeltmeyi planlamıyorsanız, o zaman bu istediğiniz hizmettir. Zaman kaybetmeye değmeyecek durumlar var ve bazen gerçekte mümkün olmadığı durumlarda da devam etmeniz gerekebilir. Resimler, müzik, belgeler vb. Verilerinizi sizin yerinize geri yükleyebiliriz.

Bunun ne kadar sürmesini bekleyebilirim?

Bu, bilgisayarla olan sorunların büyüklüğüne bağlıdır. Bazen bir sabit sürücüye fiziksel hasar verebilir ve bu da daha uzun bir sürece neden olabilir ve ayrıca şarj etmemiz gereken fiyatı etkileyebilir.

Maliyetler kadar tutacak?

Bu, sabit diskten verileri aktardığımız basit bir iş olabilir, çünkü verilerin doğru bir şekilde alınması için sabit sürücüyü düzeltmemiz gerekebilir. Her zaman olduğu gibi ücretsiz fiyat teklifi sunuyoruz.